Також на сайті
Дисертація
Наукові статті
Есе
Сайт
picture1
М. Балацького

Послуги


КонкурсиКниги у сучасному житті: погляд видавництва

Видавництво “Структури Гармонії” зосереджено на випускові паперових друкованих (тобто традиційних) книг, оскільки його засновники дотримуються переконання, що паперові книги є унікальними культурними феноменами, які виконують специфічні дуже важливі для людей функції...


 
"Казка про Маринку і Мишенятко" (Тетяна Луньова)

Добра Казка для дітей, у якій розповідається про те, як у житті дівчинки Маринки відбуваються цікаві пригоди після зустрічі з Мишенятком.
Уважно читаючи казку, діти навчаться робити надзвичайні подарунки, бути уважними до інших, а ще - дізнаються про велику таємницю...


 
Сергій Луньов і Тетяна Луньова Особистісний розвиток для мислячих людей: Розкрита книга

Електронна книга з паралельним перекладом трьома мовами: українською, російською та англійською.
У цьому розділі ми розміщуємо для читання он-лайн нову електронну книгу Сергія і Тетяни Луньових.
Новий розділ додається регулярно.
Книга стане у нагоді тим, хто працює над своєю активною життєвою позицією та займається особистісним розвитком, і також тим, хто вивчає котрусь із названих вище мов як іноземну чи вдосконалюється в ній.
Зміст:
Передмова
Фінансова свобода
"Зроби сам"
Сім’я: кілька нотаток
Мій прекрасний забур’янений сад
Про мобільний телефон і уміння чекати
Особистісний розвиток: типологія
Чи потрібно витрачати гроші на особистісний розвиток
Молитва як Вдячність і Вдячність як Молитва
Розпорошеність і зібраність New! 15 вересня 2012 р.


 
Книга новел та акварелей "Рукописи не форматуються" (Тетяна Луньова)

Книга новел та акварелей "Рукописи не форматуються" (Тетяна Луньова) Закорінена в українських народних традиціях, виплекана в любові до української мови, пов’язана з мистецькими творами світової культури, ця книга-альбом є спробою переживання та осмислення різних аспектів сучасного життя.
Книга складається з вербальних і візуальних текстів, органічно поєднаних в структурі кожної з шістнадцяти новел.
Для щирих поціновувачів української мови і культури


 
Роман-перформатив "Знайти Лева" (Тетяна Луньова)

Роман-перформатив "Знайти Лева" (Тетяна Луньова) У житті звичайного хлопця несподівано з’являється Лев. З цього моменту одноманітне й безнадійно-безпросвітне буття юнака змінюється. Він стикається з незвичайними явищами, стає учасником надзвичайних подій і, головне, набирається мужності задати собі питання про сенс свого життя і знайти відповідь на нього.Подібно до того, як висловлювання-перформатив змінює реальність, цей роман круто змінив життя автора. Дописавши роман, авторка відчула, що готова зробити рішучий крок, і залишила успішну кар’єру у виші заради того, щоб наблизитися до реалізації свого покликання – створювати щиру красу.
Нехай ця книга стане ниткою Аріадни для Небайдужого, Вдумливого та Допитливого Читача.


 
Роман "Чорнобильська комедія" (Сергій Мирний)

Роман "Чорнобильська комедія" (Сергій Мирний) Кохання поліської красуні та офіцера радіаційної розвідки, що спалахує у зоні аварії ядерного реактора, по-новому висвітлює знамениту, але ще досі до кінця не зрозумілу Чорнобильську катастрофу. Розказана сміливо, дотепно, гостро, з глибоким знанням справи та симпатією до своїх героїв, історія зворушливого кохання у незвичайних, надзвичайних умовах – продовжує кращі традиції світової сатиричної літератури і життєдайного українського гумору. Імпульси здорової енергії та досвіду переможців, якими промениться “Чорнобильська комедія”, допоможуть успішно долати і наслідки Чорнобиля, і повсякденні проблеми сучасного, “нормального” життя.


 

Розсилка
 
Усі права захищені. При використанні матеріалів сайту посилання на сайт видавництва "Структури Гармонії" ОБОВ'ЯЗКОВЕ!